gosc2332 napisał(a):

|
zresztą jakoś nie bardzo wierze w to pobicie Starucha który się tylko lansuje
|
Oczywiście - w GW często są wywiady z takimi co twierdzą że ŚP Stanisław Pyjas też sam się pobił w radiowozie
Jak czytam takie bzdury to się k... nóż w kieszeni otwiera. Nie przypuszczałem że to kiedykolwiek napiszę ale życzę Ci takiej miłej pełnej komfortu przejażdżki na komendę
