Wyświetl pojedynczy post
mIcHaL666
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19696
Stary 09.09.2011, 12:32
Ela napisał(a):Wyświetl post
Murawę nam zniszczą !

" Piękny stadion Wisły", " Kraków to piękne miasto" - chyba będę za Holandią
Ciekawe czy nasz treneiro Maskanteiro miał jakiś wpływ na wybór, tzn. czy chociaż się z nim kontaktowali.
Odpowiedz cytując