Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
mIcHaL666
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
19696
09.09.2011, 12:32
Ela
napisał(a):
Murawę nam zniszczą !
" Piękny stadion Wisły", " Kraków to piękne miasto" - chyba będę za Holandią
Ciekawe czy nasz treneiro Maskanteiro miał jakiś wpływ na wybór, tzn. czy chociaż się z nim kontaktowali.
mIcHaL666
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mIcHaL666
Znajdź inne posty napisane przez mIcHaL666