|
Na mecz z Odense podajesz tylko imię, nazwisko, pesel i kupujesz spokojnie bilety wcześniej.
Natomiast na Bełchatów Twoi znajomi muszą wyrobić wcześniej KK aby wejść na mecz.
Wszystko jest na oficjalnej, wystarczy wejść i poczytać.
Co do transmisji, mecz będzie na Polsacie Futbol, oraz na TV4 z tego co patrzę na program.
Ostatnio edytowane przez michael : 09.09.2011 o godz. 12:33.
|