Wyświetl pojedynczy post
podszywacz
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23609
Stary 09.09.2011, 11:53
labtec napisał(a):Wyświetl post
No dobra, to już wszystko jasne - dziękuje za cierpliwość i odpowiedzi ;-)


To teraz co z drugim tv ? Skoro mam na drugim ( starym tv ) mieć analogową, to tylko jeszcze rok czy dwa ?
Bo potem wchodzi obowiązkowy, cyfrowy sygnał i ch.a obejrzę na starym tv.
A nie mam na nim ani wejścia hdmi ani mpeg4.

I co z takim telewizorem wtedy ?
Nie do końca zrozumiałem, masz rozdzielony sygnał z kablówki na dwa telewizory? Gdy do jednego leci sygnał analogowy, drugi leci do dekodera który to zasila drugi telewizor. Jeżeli pierwszy telewizor podłączony jest do analogowej kablówki to nie będzie potrzebna żadna utylizacja telewizora. Utylizacja telewizora bądź zakup przetwornika mpeg4 będzie potrzebna wyłącznie podczas odbioru sygnału naziemnego.
Раз два трзы, Туск ухади!
Odpowiedz cytując