W kwestii tego, że Kataryna patrzyła przychylnym okiem na PJN to nie będę się spierał, bo dla mnie jest to oczywistość. Było sporo zarzutów pod jej adresem za to, że dała się tak wmanewrować i to głównie z prawej sceny blogeriady.
JEDREK76 napisał(a):

Jak nie jak tak.
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul...lamuja-blox-pl
Wątek współpracy na linii Agora - Kataryna ciągnął się przez lata, ale nie wszystkie zarzuty znalazły potwierdzenie.