Wyświetl pojedynczy post
sayek89
Senior Member
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 09.09.2011, 11:38
KaSzTaN napisał(a):Wyświetl post
Ale co wy chcecie od niego? Zeby nie bylo ze jakies obrazanie zawodnika, ale poki co Diaz gra tak zalosnie i nieporadnie ze nie chce sie go ogladac... Golos ma juz chyba lepsza kondycje grajac w OB... Kazdy cross przechodzi Diaza, puszcza on wiekszosc dosrodkowan, przegrywa 9/10 pojedynkow 1/1 i do tego porusza sie jak kaleka... O ile w poprzednim okresie w Wisle mial kilka dobrych meczow, ale tylko na Srodku obrony albo defensywnym, z jego motoryka to nie ma co na bok obrony.. I tak ja tez jak go widze na boisku to sie wk***, jak rowniez tysiace innych osob..
Kolega nawet to łagodnie ujął... Nie byłem nigdy fanem Diaza... a jak mu mecz wyszedł to tak jak bym coś wygrał... cieszyłem się rzadko, ale bardzo...
Bóg, Honor i Wisła!
Odpowiedz cytując