KaSzTaN napisał(a):

|
Za pewne jest tak samo jak przed wschodnia, tylko poki co wczesniej ich nie montowali bo zachodnia nie byla otwarta.. ale to jest poprostu poj*** siedzac na dolnej trybunie te slupy naprawde przeszkadzaja w komfortowym ogladaniu... Jakby nie mogli zamontowac na dachu po przeciwnej stronie z duzo lepszym zoomem i po problemie, i tak to sa stosunkowo bardzo male koszta
|
A swoją drogą bardzo dobrze to świadczy o profesjonalizmie i podejściu naszego klubu do problemu budowy stadionu.
Założę się, że NIKT z klubu do projektu odpowiednio wcześnie nie zajrzał, nie rozmawia z inwestorem na bieżąco i reaguje dopiero jak fuckup na własne oczy zobaczy.
Co niniejszym dedykuję tym z nas, którzy uważają że stadion wygląda jak wygląda wyłącznie z winy ZiKiT, projektanta i Majchrowskiego.