Wyświetl pojedynczy post
sayek89
Senior Member
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 09.09.2011, 11:26
Mówiąc poważnie to przez ostatnie mecze tam gdzie grał Diaz była istna autostrada którą jeździł raz po raz przeciwnik. Więc, tak myślę że na bokach dobrze było by widzieć Lameya oraz Jovanovicia. Zwłaszcza ten drugi mi się zaczyna bardzo podobać. Wie o co chodzi w grze...
Bóg, Honor i Wisła!
Odpowiedz cytując