|
Mówiąc poważnie to przez ostatnie mecze tam gdzie grał Diaz była istna autostrada którą jeździł raz po raz przeciwnik. Więc, tak myślę że na bokach dobrze było by widzieć Lameya oraz Jovanovicia. Zwłaszcza ten drugi mi się zaczyna bardzo podobać. Wie o co chodzi w grze...
|