emj10 napisał(a):

Jakie szczegóły? Wystarczy przeczytać posty Kataryny z końca ubiegłego roku jak głaskała po główce księgową Elżbietę Jakubiak. Dopiero na początku tego roku po kilku starciach z Migalskim i po komentarzach nt. spotkań Poncka z Palikotem nawróciła się na... PiS 
Oj do Czarusia mi sporo brakuje, ale trzeba przyznać, że sprawę z Kataryną wygrali. Co do ujawniania personaliów najbardziej znanych blogerów to jestem jak najbardziej na tak. Są to osoby publiczne, cytowane w mediach, przypominane przez polityków, więc czemu mają mieć prawo do ukrywania się pod pseudonimem?
|
Choćby dlatego, że Ty masz takie samo prawo do ukrywania się pod nickiem emj10 a ja do JEDREK76 (choć parę osób z tego forum mimo wszystko mnie zna, a Ciebie podejrzewam nikt).
Co do Jej wpisów n/t Jakubiak to trzeba naprawdę mieć sporo złej woli, aby nie odczytać w nich sporej dawki ironii. Natomiast co do sugerowanej przez Ciebie współpracy z Agorą
http://mediacafepl.blogspot.com/2006...onsorowaa.html