|
Za pewne jest tak samo jak przed wschodnia, tylko poki co wczesniej ich nie montowali bo zachodnia nie byla otwarta.. ale to jest poprostu poj*** siedzac na dolnej trybunie te slupy naprawde przeszkadzaja w komfortowym ogladaniu... Jakby nie mogli zamontowac na dachu po przeciwnej stronie z duzo lepszym zoomem i po problemie, i tak to sa stosunkowo bardzo male koszta
|