Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19688
Stary 09.09.2011, 11:12
Za pewne jest tak samo jak przed wschodnia, tylko poki co wczesniej ich nie montowali bo zachodnia nie byla otwarta.. ale to jest poprostu poj*** siedzac na dolnej trybunie te slupy naprawde przeszkadzaja w komfortowym ogladaniu... Jakby nie mogli zamontowac na dachu po przeciwnej stronie z duzo lepszym zoomem i po problemie, i tak to sa stosunkowo bardzo male koszta
Odpowiedz cytując