Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6626
Stary 09.09.2011, 10:55
koniak napisał(a):Wyświetl post
Jak to jest, że w takim Poznaniu przed meczem z Salzburgiem, czyli średniakiem europejskim zabijali się o bilety i było ich ponad 40 tys a u nas na drużynę o podobnej klasie zainteresowanie jest kilkukrotnie mniejsze...
Jakbyś grał w pucharach co 15 lat to byś zrozumiał.
Odpowiedz cytując