koniak napisał(a):

|
Jak to jest, że w takim Poznaniu przed meczem z Salzburgiem, czyli średniakiem europejskim zabijali się o bilety i było ich ponad 40 tys a u nas na drużynę o podobnej klasie zainteresowanie jest kilkukrotnie mniejsze...
|
Jakbyś grał w pucharach co 15 lat to byś zrozumiał.