KOALIK napisał(a):

|
W tej akurat sprawie, ludzie jak ja mamy 100% racji. Jeżeli krytykujesz piłkarza, który Wisłę ma w sercu z powodu niewygodnej prawdy, to faktycznie sporo znaczy. W tej sprawie zmiany nie zmienię. Jesteś za młody, aby udzielać mi lekcji.
|
Semper Fidelis 1985 napisał(a):

|
Koalik. Jakim najważniejszym meczu w sezonie? Jutro z Amiką? To ma być najważniejszy mecz w sezonie? Dobry joke
|
W walce o mistrzostwo na pewno tak.