Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13626
Stary 09.09.2011, 10:53
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
W tej akurat sprawie, ludzie jak ja mamy 100% racji. Jeżeli krytykujesz piłkarza, który Wisłę ma w sercu z powodu niewygodnej prawdy, to faktycznie sporo znaczy. W tej sprawie zmiany nie zmienię. Jesteś za młody, aby udzielać mi lekcji.
Semper Fidelis 1985 napisał(a):Wyświetl post
Koalik. Jakim najważniejszym meczu w sezonie? Jutro z Amiką? To ma być najważniejszy mecz w sezonie? Dobry joke
W walce o mistrzostwo na pewno tak.
Odpowiedz cytując