eye63 napisał(a):

|
Jak dla mnie, to cokolwiek by zrobić Patryczkowi, byłoby dla Ciebie ujmą godną harakiri. Im szybciej uświadomisz sobie, że na świecie żyją ludzie z innymi poglądami - i przede wszystkim "odmiennymi" nie znaczy niewłaściwymi, tudzież takimi, które trzeba wyplewić - tym lepiej dla Ciebie. Bez obrazy, po prostu lekcja na życie.
|
W tej akurat sprawie, ludzie jak ja mamy 100% racji. Jeżeli krytykujesz piłkarza, który Wisłę ma w sercu z powodu niewygodnej prawdy, to faktycznie sporo znaczy. W tej sprawie zmiany nie zmienię. Jesteś za młody, aby udzielać mi lekcji.