Temat
:
Koszykarki Wisły w sezonie 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
FTC1899
Ave Wisła !
Od: 02.2006
Offline
#
5
09.09.2011, 10:40
nowa strona koszykarek
a takze facebookowy profil :
http://www.facebook.com/pages/Wis%C5...43869852369173
Ostatnio edytowane przez FTC1899 : 09.09.2011 o godz. 10:56.
FTC1899
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do FTC1899
Znajdź inne posty napisane przez FTC1899