Wyświetl pojedynczy post
prezes85
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 09.09.2011, 09:19
crux.a napisał(a):Wyświetl post
Kluczowe będzie ustawienie drugiej linii. Życzyłbym sobie: Sobolewski Nunez Melikson. Czekam na wielki mecz Nuneza. Na bokach ataku Iliev Kirm, na środku ataku Genkov. Wiem, że to kontrowersyjne, ale po tym co zobaczyłem z Lechią, uważam Bitona za jedyną dotąd wpadkę Stacha. Nie chodzi o to, że zagrał słabo, bez błysku. Chodzi o to, że pokazał tak nieprawdopodobne braki techniczne, że to aż się wierzyć nie chce. Mam nadzieję, że źle go oceniam...

Widzieliście Gargułe w ostatnich meczach plus informacje że dobrze gra na treningach?
Trzeba być elastycznym. Jak dla mnie linia pomocy startuje od zestawu Sobolewski, Garguła i Melikson. Reszte trzeba dobrać.

Jak dla mnie zagramy 442 jak na końcu meczu z Lechią.
Żeby tylko trener załatał lewą obronę Jovanovicem i będzie super.

Skład na Lecha:
Pareiko - Lamey, Jaliens, Chavez, Jovanovic - Iliev, Sobolewski, Garguła, Melikson - Biton, Genkov
Odpowiedz cytując