Adidas dla Legii i Wisły miał wykonać w tym sezonie "dedykowane" stroje, po przecieku i jednym zdjęciu naszej koszulki i porównaniu jej z koszulką Legii, z żalem muszę stwierdzić, że Adidas projektując je bardziej postarał się dla Legii i jednak zrobił im ładniejsze koszulki od naszych.
