Wyświetl pojedynczy post
bobysoprano
Junior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: okolice Warszawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2832
Stary 09.09.2011, 08:39
Moim skromnym zdaniem:

Nowe stroje są tragiczne z 2 powodów, a może nawet 3:

1. Czas oczekiwania >>> i do tego opóźnienie dawało nadzieję, że adidas przygotuje naprawdę coś specjalnego i dedykowanego dla Wisły - coś co będzie ładne, modne i nawiązujące do klubu. Niestety nic z tego nie nastąpiło.

2. Model >>> jest tandetny, oblatany, oblookany, masowy, nijaki. Stroje Legi przy tych to mistrzostwo świata.

3. Podejście do Mistrza Polski - tutaj pozostawię samo hasło bez wyjaśnienia.


na poparcie mojej wypowiedzi zaprezentuje coś co jest dedykowanym, przygotowanym dla konkretnego klienta produktem, który na dodatek ma być związany z danym klubem/reprezentacją. Prezentacja odbywa się na czas, nie ma wcześniejszych przecieków. Jest jak w zegarku. JAK SIĘ CHCE TO Można DROGI ADIDASIE.

Jazda ! Jazda ! Jazda ! Biała Gwiazda !

Odpowiedz cytując