Temat
:
[6 kolejka] Lech Poznań - Wisła Kraków - 9 września, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
krzysztofff
Senior Member
Od: 04.2006
Offline
#
125
09.09.2011, 08:19
moj sklad na mecz
arejko-Lamey,Chaves,Jaliens,Jovanovic-Nunez,Sobolewski-Iliew,Gargula,Melikson-Genkow......lub Parejko-Jovanovic,Chaves,Jaliens,Nunez-Wilk,Sobolewski-Iliew,Gargula,Melikson-Genkow
krzysztofff
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krzysztofff
Znajdź inne posty napisane przez krzysztofff