upr napisał(a):

|
Tylko efektowna i piękna gra dla oka oraz bezapelacyjne zwycięstwo w dzisiejszym meczu mogą przyciągnąć ludzi do Strefy Kibica.
|
Jak to jest warunek to puchy będą jednak na Odense

Bilety drogie w stosunku do płac z każdej strony. Jak ponad najniżśzą zarabiający Anglik zarabia ok.1300 funtów miesięcznie na rękę to 10 funtów raz w tygodniu da za bilet. A jak u nas liczona z kosmosu średnia miesięczna GUS to 2500 na rękę, a bilet 45 PLN


Zdecydowanie relacje ceny do zarobków sa zaburzone. Nie mówiac o cenie do jakości widowiska! Ja do dzisaj nie mogę wyjśc z podziwu jak za mecz Roma-Lazio zapłaciłem 20 euro i faceci grali jak z kosmosu...