|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline
|
#6451

09.09.2011, 06:07
|
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html  )
Cytat:
Dziś tak bardzo już nie utożsamia się pan z Lechem?
- To nie jest ten prawdziwy Lech. Oczywiście jest wielki i fajny stadion, są sukcesy i ma to dziś swoją wielką wymowę, ale... wtedy to był stary, swojski Lech! Inne czasy, dawny zarząd, mnóstwo zaległości finansowych, przekładane terminy spłat i mimo tego ta fantastyczna otoczka i atmosfera. Nie było w niej żadnej sztuczności, wszystko było naturalne i swojskie. Nie chcę porównywać obecnego klubu z dawnym, ale dociera do mnie, co mówią ludzie. Że Kolejorza nazywają Amiką, że zarząd jest z Wronek, że Lech jest tylko z nazwy...
|

|
|