kornd napisał(a):

Nie wiem jak ty, ja się z tym herbem nie identyfikuje. Dla mnie symbolem jest Biała Gwiazda i herb Towarzystwa Sportowego. Te wszystkie wieńce i korony, o których piszesz to jakieś niepotrzebne wynalazki.
Właściwie to nie rozumiem dlaczego Cupiał chciał zmienić ten tradycyjny herb TS z którym utożsamiają się prawdziwi kibice. W Cracovii - Filipiak odkupił sekcje piłkarską od MKS Cracovia, ale herbu nie modyfikował.
|
Rozumiem Cie oprocz tego zdania o "prawdziwych kibicach". Nie mysle ze to za ktorym herbem jestes decyduje czy jestes prawdziwym kibicem czy nie. Moj Tata jest kibicem od dziecka, gral w Wisle (nie pierwszy sklad czy cos ale gral). Ma w Wisle w krwi, przekazal mi ja ale odkad Wisla wzbogacila herb wydawal sie on nam odpowiedni do klasy druzyny za ktora sie uwazamy. Kupuje dziesiatki rzeczy z Wisly, z Biala Gwiazda, herbem TS i herbem SSA i wydaje mi sie ze kazde reprezentuja Wisle i tak samo ja, jak i on, wiem ze jestesmy najprawdziwszymi kibicami jakich ma nasz klub.