Wyświetl pojedynczy post
kornd
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2828
Stary 08.09.2011, 22:23
Wi$l@1906 napisał(a):Wyświetl post
To jest nowy herb. Jest jeden z najpiekniejszych w Europie i Biala Gwiazde ma w srodku takze nie jest ominieta. Biala Gwiazda zostala na koszulkach...i poprostu dodany zostal piekny wieniec oraz korona JAK NAJBARDZIEJ odpowiednia dla naszego klubu!
Nie wiem jak ty, ja się z tym herbem nie identyfikuje. Dla mnie symbolem jest Biała Gwiazda i herb Towarzystwa Sportowego. Te wszystkie wieńce i korony, o których piszesz to jakieś niepotrzebne wynalazki.
Właściwie to nie rozumiem dlaczego Cupiał chciał zmienić ten tradycyjny herb TS z którym utożsamiają się prawdziwi kibice. W Cracovii - Filipiak odkupił sekcje piłkarską od MKS Cracovia, ale herbu nie modyfikował.


Kupię koszulki Wisły z dawnych lat. Pisz na PW.
Odpowiedz cytując