Wi$l@1906 napisał(a):

|
To jest nowy herb. Jest jeden z najpiekniejszych w Europie i Biala Gwiazde ma w srodku takze nie jest ominieta. Biala Gwiazda zostala na koszulkach...i poprostu dodany zostal piekny wieniec oraz korona JAK NAJBARDZIEJ odpowiednia dla naszego klubu!
|
Nie wiem jak ty, ja się z tym herbem nie identyfikuje. Dla mnie symbolem jest Biała Gwiazda i herb Towarzystwa Sportowego. Te wszystkie wieńce i korony, o których piszesz to jakieś niepotrzebne wynalazki.
Właściwie to nie rozumiem dlaczego Cupiał chciał zmienić ten tradycyjny herb TS z którym utożsamiają się prawdziwi kibice. W Cracovii - Filipiak odkupił sekcje piłkarską od MKS Cracovia, ale herbu nie modyfikował.