|
Niestety tak to jest z obrońcami, mimo że zagra przez cały mecz dobrze popełni 2 proste błędy i już po nim. Arek jest wysokiej klasy obrońcą ale nie sprawdza się w najważniejszych meczach. To chyba kwestia psychiki, nie wiem... Nie mogę pojąć dlaczego zdecydował się na takie bezsensowne sanki w polu karnym, przecież on tak nigdy nie grał.
|