Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Semper Fidelis 1985
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2010
Skąd: 40km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6612
Stary 08.09.2011, 18:57
A wiecie jak co mecz na 33 tys stadionie będzie wyglądało 12 tys ludzi? Jeszcze rozjebanych po wszystkich sektorach? Ceny muszą (!) iść w dół. Gdybyśmy mieli stadion na 15 tysi to wtedy ch*j, ceny by nie obniżyli bo i tak co mecz byłby komplet, ale z takimi cenami, grą itd zapełnimy max 1/2 33 tysięcznika.
Odpowiedz cytując