|
A wiecie jak co mecz na 33 tys stadionie będzie wyglądało 12 tys ludzi? Jeszcze rozjebanych po wszystkich sektorach? Ceny muszą (!) iść w dół. Gdybyśmy mieli stadion na 15 tysi to wtedy ch*j, ceny by nie obniżyli bo i tak co mecz byłby komplet, ale z takimi cenami, grą itd zapełnimy max 1/2 33 tysięcznika.
|