Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
igor
Junior Member
 
Od: 05.2007
Skąd: Częstochowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1025
Stary 08.09.2011, 18:45
TSW Fanatyk mojej żonie ostatnio kupiłem HTC chacha i ma co prawda dotykowy ekran, ale większość rzeczy można zrobić tradycyjnie plus do tego pełna klawiatura i dobry aparat. Sam ostatnio dostałem firmową E5, ,ale to jedno wielkie nieporozumienie. Nokia skończyła się dawno temu. Nie ma się co bać dotykowych ekranów, ale żeby to dobrze działało to trzeba mieć iphona. Mimo wielu ograniczeń, na prawdę ten telefon bije wszystkie dotykowce innych firm.
:: igor ::
Odpowiedz cytując