Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13602
Stary 08.09.2011, 18:42
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Basałaj coraz bardziej ośmiesza się, ale cóż. Nie jest to dla mnie niespodzianką. Każdy dzień jego prezesowania jest dniem straconym dla Wisły.
Fakt. A zatrudnieniem Maaskanta i Valckxa to już kompletnie się skompromitował.
Odpowiedz cytując