Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13600
Stary 08.09.2011, 18:26
Ela napisał(a):Wyświetl post
Tak, tak. Oraz border collie ))

BTW
Małecki dostał zakaz kontaktów z mediami.

I to jest właściwa kara


http://www.wislaportal.pl/news.php?id=21026
Basałaj coraz bardziej ośmiesza się, ale cóż. Nie jest to dla mnie niespodzianką. Każdy dzień jego prezesowania jest dniem straconym dla Wisły. Było do to przewidzenia już dawno. Tego nie mogę zrozumieć, że Cupiał tyle lat otacza się nieudolnymi ludźmi (Praski, Kapka, Mandziara, J.Basałaj, B.Basałaj, Kapka, Z.Koźmiński, itd. )... Przez takich ludzi jak Basałaj, Rusko, cały PZPN jest ten syf w Polskiej piłce.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 08.09.2011 o godz. 18:29.
Odpowiedz cytując