Ela napisał(a):

Basałaj coraz bardziej ośmiesza się, ale cóż. Nie jest to dla mnie niespodzianką. Każdy dzień jego prezesowania jest dniem straconym dla Wisły. Było do to przewidzenia już dawno. Tego nie mogę zrozumieć, że Cupiał tyle lat otacza się nieudolnymi ludźmi (Praski, Kapka, Mandziara, J.Basałaj, B.Basałaj, Kapka, Z.Koźmiński, itd. )... Przez takich ludzi jak Basałaj, Rusko, cały PZPN jest ten syf w Polskiej piłce.