Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6941
Stary 08.09.2011, 18:25
dulli78 napisał(a):Wyświetl post

1.Any disciplinary action to be taken at friendly matches between two representative teams from different associations is the responsibility of that association to which the sanctioned player belongs. However, in serious cases,the Disciplinary Committee may intervene ex officio
2. The associations shall inform FIFA of the sanctions pronounced

Jeżeli to jest jedyny przepis, który normuje takie sprawy to wygląda na to, że Niemcy nas wydymali w sposób brzydki. Obraniak mógł grać, bo tak jak słusznie zauważyłeś o ewentualnym zawieszeniu powinno zadecydować PZPN.

Z drugiej strony nie ma się co dziwić, że nie zareagowaliśmy. Nie mogę sobie jakoś wyobrazić Grześka Late czy Staszka Kręciny, którzy studiują regulamin FIFA. Ewentualną znajomość języków obcych pewnie mają ograniczoną do "kelner, weź przynieś tutaj dwie butelki żyta".
Odpowiedz cytując