Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6610
Stary 08.09.2011, 18:01
Zdawałem sobie sprawe że z frekwencją na meczu z Odense bedzie słabo ale nie myslałem że aż tak słabo. Dzisiaj byłem po bilet i zastałem 3 czynne kasy i przede mną 3(!) osoby kupujące
Odpowiedz cytując