Cytat:
Dobra ławka byłaby gdyby siedzieli na niej - Boguski i Garguła ale z przed kilku lat, Jirsak ale ten Jirsak z tych niestety kilku meczów które mu wyszły, Kirm ale przynajmniej ten Kirm co jest w stanie strzelić gola - itp.Tyle że to gdybanie i chciejstwo.
Dziś na ławce siedzą zawodnicy słabi bądź kompletnie bez formy.
|
no dobra, ale mamy ich na ławce i czasem stać ich na ten "przebłysk"
jak choćby Łobo z Lechią
ale nie mamy takiego zmiennika, który by wszedł i wiadomo by było, że rozrusza grę
możecie się śmiać, ale właśnie brakuje nam takiego Ćwielonga, może nie był to wybitny piłkarz, ale na rezerwę jak znalazł