Wyświetl pojedynczy post
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#687
Stary 08.09.2011, 17:00
pipki - zamiast się zastanawiać czy będzie na RTL-u zwykłym, kodowanym, czy z lektorem niemieckim <LOL> , czy może jednak na necie...

w multikinie macie tę walkę na żywo . Bilet za 39 zł - tani nie jest, no ale kuźwa.... żadna plazma nie odda Ci tych emocji co prawdziwe kino i tłum facetów dookoła znieczulonych piwskiem ;-)


pytanie takie - 21:00 początek ' SHOW ' . A walka wieczoru co , 23;30 ?

Czy trochę wcześniej ?
Odpowiedz cytując