Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
rei
Member
Od: 05.2005
Skąd: wola duchacka
Offline
#
23601
08.09.2011, 16:54
szukam dobrej szkoły językowej. Chodzi o jęz. angielski czy ktoś może coś polecić?
rei
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rei
Znajdź inne posty napisane przez rei