Wy¶wietl pojedynczy post
mi¶qu
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4662
Stary 08.09.2011, 16:26
heh pobierac listy i drukować. a w ogole to jak nowy sejm (jeszcze 2 mies. zbierania podpisów, więc już bedzie po wyborach) się wypnie to jego sprawa, kibice przedstawiaj± swoj± propozycje.
Mecze reprezentacji Polski to jedna wielka zamuła!! Jeżeli do Euro nic sie nie zmieni to przyjad± np. Chorwaci i będzie tak:

http://www.youtube.com/watch?v=al41V...eature=related

albo jak na Wembley

http://www.youtube.com/watch?v=oIlR6...eature=related


POLAK WĘGIER DWA BRATANKI!
DUMA DUMA NARODOWA DUMA
Odpowiedz cytuj±c