palikot napisał(a):

heh pobierac listy i drukować. a w ogole to jak nowy sejm (jeszcze 2 mies. zbierania podpisów, więc już bedzie po wyborach) się wypnie to jego sprawa, kibice przedstawiaj± swoj± propozycje.
Mecze reprezentacji Polski to jedna wielka zamuła!! Jeżeli do Euro nic sie nie zmieni to przyjad± np. Chorwaci i będzie tak:
http://www.youtube.com/watch?v=al41V...eature=related
albo jak na Wembley
http://www.youtube.com/watch?v=oIlR6...eature=related
