Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2809
Stary 08.09.2011, 16:17
Czasem jest 1 i wystawi produkt. Ewentualne kary to już tylko sprawa Adidasa, bo to jego sklepy za to odpowiadają. Wisła mogłaby karać, gdyby to ktoś z klubu posłał zdjęcie w sieć.
wiertar, co prawda, to prawda.
Odpowiedz cytując