Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
PAC
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Już nie z Osiedla

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6608
Stary 08.09.2011, 15:02
koniukrk napisał(a):Wyświetl post
a ja powiem tak jeżeli mi się uda uzbierać kasę to pójdę jeżeli nie to pozostaje mi ekstraklasa na którą mam karnet dziękuje dobranoc
Tym bardziej że na lidze może być dużo ciekawiej, zwłaszcza kibicowsko bo np. Ruch zamówił na mecz z nami 1500 biletów więc na trybunach będzie ciekawie.
WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując