koniukrk napisał(a):

|
a ja powiem tak jeżeli mi się uda uzbierać kasę to pójdę jeżeli nie to pozostaje mi ekstraklasa na którą mam karnet dziękuje dobranoc
|
Tym bardziej że na lidze może być dużo ciekawiej, zwłaszcza kibicowsko bo np. Ruch zamówił na mecz z nami 1500 biletów więc na trybunach będzie ciekawie.