Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6606
Stary 08.09.2011, 14:57
bebeto napisał(a):Wyświetl post
W końcu są "cacy" czy "be" ?
Kiedy są to są be a kiedy ich nie ma to są cacy

Wisła na dziś ma widownie na 10-15 tyś - reszta przyjdzie tylko wtedy jak będziemy dobrze grać i na wybrane mecze.
Gdzie taka żelazna publika jest jeszcze mniejsza - w Hucie ciężko było o komplety mimo iż stadion kameralny.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując