bebeto napisał(a):

|
W końcu są "cacy" czy "be" ?
|
Kiedy są to są be a kiedy ich nie ma to są cacy
Wisła na dziś ma widownie na 10-15 tyś - reszta przyjdzie tylko wtedy jak będziemy dobrze grać i na wybrane mecze.
Gdzie taka żelazna publika jest jeszcze mniejsza - w Hucie ciężko było o komplety mimo iż stadion kameralny.