Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
koniukrk
Member
Od: 07.2011
Offline
#
6605
08.09.2011, 14:52
a ja powiem tak jeżeli mi się uda uzbierać kasę to pójdę jeżeli nie to pozostaje mi ekstraklasa na którą mam karnet dziękuje dobranoc
koniukrk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do koniukrk
Znajdź inne posty napisane przez koniukrk