Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
koniukrk
Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6605
Stary 08.09.2011, 14:52
a ja powiem tak jeżeli mi się uda uzbierać kasę to pójdę jeżeli nie to pozostaje mi ekstraklasa na którą mam karnet dziękuje dobranoc
Odpowiedz cytując