Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6603
Stary 08.09.2011, 14:49
Powiedzmy sobie szczerze u nas 15tysiecy na sredniakach ligowych to juz wyczyn. przy dobrej grze mozna liczyc na 18-20 tysiecy. Na wiecej watpie moze w ligowych hitach dociagniemy do 25 ale na komplet nie liczmy tak wyglada sytuacja obecnie a jeszcze marketingowo ciagle ja "poprawiamy". Wg mnie Odense realnie wspomniane 15 tysiecy. Wiecej watpie, inna sprawa ze spora czesc moich znajomych wybiera sie po bilet tak jak ja czyli w przyszlym tygodniu.
Odpowiedz cytując