|
To jest jakaś paranoja !!! Przed meczem z Apoelem na tym forum huczało od lamentowania i płaczu jacy to w kolejkach po bilety stoją kosmici i przypadkowe osoby , że niby po co oni do nas,na jeden mecz ,na LM...?
A teraz kolejek na Odense brak a na forum płacz... gdzie oni są ? gdzie oni są? Będzie 7 tysięcy łeeeeeee....... W końcu są "cacy" czy "be" ?
|