Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
bebeto
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: KAZIMIERZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6602
Stary 08.09.2011, 14:39
To jest jakaś paranoja !!! Przed meczem z Apoelem na tym forum huczało od lamentowania i płaczu jacy to w kolejkach po bilety stoją kosmici i przypadkowe osoby , że niby po co oni do nas,na jeden mecz ,na LM...?
A teraz kolejek na Odense brak a na forum płacz... gdzie oni są ? gdzie oni są? Będzie 7 tysięcy łeeeeeee....... W końcu są "cacy" czy "be" ?
Odpowiedz cytując