Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2794
Stary 08.09.2011, 14:13
Ale takie inicjały (prawy dolny róg) jakbyśmy mieli na kołnierzyku to by było nieźle:


Tu macie tą fotę w większym formacie:
http://i51.tinypic.com/2z9cm8n.jpg
Ostatnio edytowane przez R33 : 08.09.2011 o godz. 14:15.
Odpowiedz cytując