|
podszywacz, masz rację, że wiele osób nie idzie na Odense ze względu na ceny, ale nie powiesz mi chyba że jest to prawie 15000 ludzi? Ja rozumiem to o czym mówisz, ale mnie irytują osoby które uważały się za fanatyków po meczach z Litexem czu pierwszym z Apoelem a teraz nie idą na mecz bo Mały powiedział pare słów za dużo czy przegrali z Lechią 0-1.
|