|
Dla mnie koszulki nie są ładne, tylko i wyłącznie dla tego, że przypominają mi w dużym stopniu nasz stary model... Kołnierzyk fajny, szkoda tylko że nie zrobili nic z "paskami adidasa" na rękawach... Fajnie by było (jak dla mnie oczywiście) gdyby te paski były jak na treningowych koszulkach na całej długości rękawka.
|