Wyświetl pojedynczy post
Martinez
Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2784
Stary 08.09.2011, 12:29
Dla mnie koszulki nie są ładne, tylko i wyłącznie dla tego, że przypominają mi w dużym stopniu nasz stary model... Kołnierzyk fajny, szkoda tylko że nie zrobili nic z "paskami adidasa" na rękawach... Fajnie by było (jak dla mnie oczywiście) gdyby te paski były jak na treningowych koszulkach na całej długości rękawka.
Odpowiedz cytując