wonski_eNHa napisał(a):

Potrzebne. Podpinasz ten multibox do telewizora kablem HDMI, który będzie w pudełku.
Może kiedyś się doczekamy, że od UPC będziemy dostawać kartę, którą włożymy do TV bez potrzeby tego zabierającego miejsce boxa. Ale to jest melodia przyszłości.
|
a jak nie podepnę to co ? Nie będę miał kanałów z UPC ?
Bo nie rozumiecie mnie chyba. Teraz mam zwykły tv, bez żadnego hdmi, mpeg4, hd, blue rey itd ale mam tv w upc.
Kupuje zajebisty telewizor ze wszystkimi tymi wyżej wymienionymi pierdołami, i po ch. mi ta skrzynka ?
http://promocje.upc.pl/ - w tym pierwszym pakiecie START - nie dają dekodera. Tzn jest ekstra płatny.
Więc jakbym wziął ten zwykły pakiet to co ? Obraz tak czy siak będę miał HD - bo telewizor go ma, i będę miał ten cyfrowy dźwięk i obraz tak ?
a i jeszcze ostatnie pytanie i daje już spokój,
Jeśli ten dekoder trzeba podpiąć do tv, ok - zrobię to.
Ale mam drugi tv jeszcze, a dekodera brak.
Na allegro kupić jakiś " uniwersalny " i będzie odbierał sygnał z upc ?
Bo znajomi mają dekoder cyfry i też mają tak, że jedną kartę mają, a jakieś 2 czytniki z allegro właśnie