|
Te nowe koszulki może i troszkę lepsze, od tych obecnych,ale i tak bez Białej Gwiazdy nie kupię jej i wam radzę to samo. Może w końcu ktoś z władz klubu przejrzy na oczy. To w Fanatyku są dostępne te koszulki z Białą Gwiazdą i reklamą Tele-Fonika? Sklep internetowy Fanatyk juz od kilku tygodni jest w przebudowie.

Kupię koszulki Wisły z dawnych lat. Pisz na PW.
|