Wyświetl pojedynczy post
bloodraven
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: PDG

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2781
Stary 08.09.2011, 12:20
sayek89 napisał(a):Wyświetl post


Skąd tą koszulkę niby miałeś?

Pisał przecież, że są już dostępne w sklepach.
Atpt Niemcy znów pojechały z "polaczkami", trochę się spóźnili z tą kampanią wrześniową ale efekt wyrolowania odbije im ten poślizg. Podobno umowa z adidasem jest źle skonstruowana z niekorzyścią dla Wisły, ale za taką fuszerę, to ja bym im podziękował...



E: kolego Chrisman- czy mógłbyś wrzucić te zdjęcia w jeszcze większym formacie? mam -500 dioptri w jednym oku i forum jest za mało rozciągnięte. Dzięki.
Powód: ...
Ostatnio edytowane przez bloodraven : 08.09.2011 o godz. 12:30.


Ceterum censeo Amicem esse delendam.


Odpowiedz cytując