Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
licoo
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6590
Stary 08.09.2011, 10:00
Dalej nie wiadomo co ze studentami-karnetowcami którzy muszą do końca września oddać legitymacje, a bez niej na mecz się nie wejdzie. Przy sprzedaży karnetów było napisane że liczy się ulga w dniu kupna karnetu, tak samo napisali mi w mailu gdy o to pytałem. Niestety teraz jest tak, że legitymacje są sprawdzane zawsze, a jak wysłałem maila z pytaniem o to, to nie dostałem żadnej odpowiedzi:/
Odpowiedz cytując