Westersyl, ale co porownujesz Malego z Rzezniczakiem , , ten drugi sapnal na fanatykow i zebral liscia , a Maly wiedzial co robi sapiac na piknikow zastrzegł wyraznie ze nie chodzi mu o fanatykow (zatem wypowiedz polityczna , z rozmyslem , nie zadne tam emocje pomeczowe) wiec lisc mu z glowy nie spadnie , nie boj sie
