Wyświetl pojedynczy post
Endrju
Junior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13588
Stary 08.09.2011, 09:01
A ja mam nadzieję, że zagramy w poznaniu świetny mecz, bez chaotycznego Patryka "głowa w dół i biegnę" okaże się, że jednak potrafimy rozegrać składną akcję, i wszyscy się przekonają, że brak Małeckiego nie jest żadnym wielkim osłabieniem...Oby...
Odpowiedz cytując