Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
Endrju
Junior Member
Od: 01.2003
Skąd: Kraków
Offline
#
13588
08.09.2011, 09:01
A ja mam nadzieję, że zagramy w poznaniu świetny mecz, bez chaotycznego Patryka "głowa w dół i biegnę" okaże się, że jednak potrafimy rozegrać składną akcję, i wszyscy się przekonają, że brak Małeckiego nie jest żadnym wielkim osłabieniem...Oby...
Endrju
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Endrju
Znajdź inne posty napisane przez Endrju