Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
vabanq
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6588
Stary 08.09.2011, 08:29
Wczoraj ok 17;30 kupowalem bilety, na dole oprocz ochroniarza babki w sklepiku i 3 kasjerek byla 1(!) osoba, ktora rowniez kupila bilet.. Boje sie frekwencji i niestety moze nie przekroczyc nawet 10tysiecy bo poki co "sprzedaz idzie bardzo slabo" ..
www.wislaszaliki.pl.tl
Kalwaria Bezżydowska
Odpowiedz cytując