|
Brak kibiców to zaporowe ceny na kieszeń Polaka. Podsumujmy. Ja mam karnet. Skromne moje wydatki:
165PLN karnet+bilet na Apoel 40+bilet na Odense45. 250 PLN w moim przypadku. Dodatkowo wyjazd do Rygi-koszt całkowity-600 PLn. 850 PLn na hobby za 2 msce. A gdybym poszedł na Litex i Skonto u siebie a nie daj boze pojechał do Bułgarii to w 1200 PLN bym się nie zmieścił. Dosyć drogie hobby jak an 2 miesiące. Dlatego nie dziwcie się że ludzie wybierają mecze.
|